KIP C7800

zapytaj o szczegóły


 

Pliki do pobrania

KIP C7800

Informacje o produkcie 

KIP C7800 to duży format, szybkość realizacji zleceń w przystępnej cenie.

KIP C7800 to następca KIP’a KC80. To maszyna stworzona do produkcji plakatów, banerów, map oraz różnego rodzaju projektów technicznych, drukowanych na różnych podłożach. Na KIP’ie drukuje się prace na papierach do reklamy zewnętrznej typu Blue Back, ale również na foliach, foliach samoprzylepnych czy kalce.

 
KIP C7800

KIP C7800 to szybkość pracy niemożliwa do uzyskania na ploterach atramentowych przy kosztach eksploatacji zbliżonych do druku na monochromatycznych cyfrowych kopiarkach wielkoformatowych. Maszyna umożliwia produkcję 300 pełnokolorowych wydruków A0 na godzinę w trybie najwyższej jakości. Co ważne, szybkość jest stała i niezależna od procentowego pokrycia obrazu, niezależna od rodzaju mediów, na jakich pracujemy. Maszyna jest wyposażona w 3 w pełni automatyczne podajniki rolkowe z automatyczną… obcinarką….

Technologia suchego tonera, wolna od rozpuszczalników sprawia, że KIP C7800 umożliwia produkcję bardziej bezpieczną… dla środowiska. Wysoka jakość grafiki oraz eliminacja szkodliwych związków, występują…cych chociażby w przypadku wydruków z solventu, sprawiają…, że wydruki C7800 przeznaczone są… do zastosowania wewną…trz, jak i na zewną…trz budynków. Można je bez ograniczeń eksponować w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak centra handlowe, sklepy, restauracje, kina, banki czy przychodnie.

Z kolei właściwości tonera zwią…zane z odpornością… wydruków na działanie czynników atmosferycznych m. in. na działanie wody czy promieniowania UV, pozwalają… na wykorzystanie technologii C7800 do produkcji reklamy zewnętrznej oraz plakatów informacyjnych. Wydruki z C7800 eksponowane na zewną…trz są… odporne na blaknięcie, a opady deszczu nie powodują… rozmazywania obrazu.

KIP C7800 z opcjonalnym skanerem to idealny system do kopiowania kolorowej dokumentacji technicznej. Kopiowana dokumentacja CAD/GIS, renderingi oraz oryginały fotograficzne - kopiowane są… z najwyższą… jakością… i w intuicyjny sposób. Najwyższa jakość obrazu jest możliwa dzięki wysokiej rozdzielczości optycznej skanera oraz kamerom CCD których budowa daje pewność wierności kolorystycznej skanowanych i kopiowanych prac. Skaner dynamicznie dostosowuje parametry skanowania i gwarantuje czyste i wierne kopie oraz skanowane pliki.

KIP C7800

Wszystko odbywa się w sposób w pełni automatyczny, z doborem właściwej rolki i automatycznym rotowaniem drukowanych prac. Skanują…c kolejne prace w celu ich skopiowania nie musimy czekać na wykonanie wydruków które są… w kolejce, KIP C7800 posiada dysk twardy na pamięć prac o wielkości do 400GB co daje dostateczną… ilość miejsca na buforowanie setek kopii kolorowych.

Dokumentacja techniczna drukowana w kolorze oznacza czytelną… i precyzyjną… formę komunikacji, na której nie sposób nie zauważyć często odkrywane już na etapie wykonania kolizje i problemy związane z ukształtowaniem terenu, obecnie istnieją…cymi instalacjami, oraz innymi uwarunkowaniami zwią…zanymi z branżą… której dotyczy planowany projekt.

Projekty architektoniczne są obecnie często tworzone tak aby rysunek zawierał rzut projektowanej konstrukcji, rendering zwią…zany z właściwym dla danego miejsca ukształtowaniem terenu i zamysłem architekta wobec wykorzystania istnieją…cych uwarunkowań. Projekty sieci instalacyjnych muszą… być drukowane w kolorze, poziom złożoności instalacji - przeciwpożarowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej - i możliwość kolizji z innymi obecnie istnieją…cymi instalacjami stawia wymóg drukowania w kolorze. Kolor oznacza informację - a to gwarancja właściwego wykonania zaplanowanego zadania, bez niepotrzebnych problemów wynikają…cych nieczytelnego wydruku.

Naturalnie oprogramowanie dostarczone wraz z KIP C7800 i panele operatorskie są… w języku polskim, a obsługa urzą…dzenia jest bardzo intuicyjna.

Oprogramowanie do drukowania i zarzą…dzania drukowanymi pracami oraz zliczania dostarczane jest standardowo bez dodatkowych opłat.

Z uwagi na wielką… produktywność zalecane jest zapoznanie się z ofertą… automatycznych odbiorników kopii oraz składarek online, automatycznie odbierają…cych i składają…cych do żą…danego formatu drukowane i kopiowane prace.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • szybkość druku: 5m2/min. czyli 300 A0/godzinę (realna szybkość druku w pracy ciągłej) rozdzielczość 600 x 2400 dpi
 • 3 w pełni automatyczne podajniki rolkowe, media o długości do 175mb (papier, kalka, folia, Blue Back), podajnik na arkusze
 • opcjonalny skaner oparty o 3 kamery CCD z automatycznym systemem autokalibracji, pozwala skanować do pliku lub kopiować w kolorze z szybkością… 2 A0/minutę
 • zintegrowana taca odbioru na 50 kopii A0, szeroka gama odbiorników wydruków
 • kartometryczność wydruku rzędu +/- 0,05%
 • możliwość integracji z innymi kolorowymi skanerami
 • pamięć RAM kontrolera do 8GB, dysk twardy na pamięć prac do 400GB
 • oprogramowanie oraz sterowniki Windows w języku polskim, w tym dla Windows Vista 64-bit, Windows XP 64-bit oraz wersji 32-bitowych Windows 2003, Windows XP i Vista, AutoCAD 2000 do 2010
 • zaawansowane oprogramowanie dają…ce możliwość pełnego zarzą…dzania drukowanymi pracami
 • możliwość kalibrowania własnych profili kolorystycznych dopasowanych do używanych mediów
 • oprogramowanie do zarzą…dzania kosztami druku
 
 
 

ZALETY KIP C7800

 • możliwość druku plakatów, banerów i map na papierach typu Blue Back, papierach powlekanych, foliach, kalce
 • doskonałe do reklamy zewnętrznej, toner jest odporny na promieniowanie UV i wilgoć
 • doskonałe do reklamy wewnętrznej - brak szkodliwych zwią…zków chemicznych
 • imponują…ca szybkość druku do 300 A0 na godzinę
 • oprogramowanie do zarzą…dzania kosztami druku
 • druk personalizowany
 • bardzo niskie koszty eksploatacji
 • intuicyjna obsługa
 
 
 

Pliki do pobrania

 
 
 
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 58 309 03 07
BĄDŹ NAPISZ
kip@dks.pl

DKS Sp. z.o.o - wszelkie prawa zastrzeżone 2012
Wykonanie: derwi.pl